به سایت تخصصی خانم دکتر سعادتی خوش آمدید

تلفن تماس

021 ۲۲۷۶۱۶۰۰

مطالب و مقالات / لابیاپلاستی با لیزر

news photo

لابیاپلاستی با لیزر

http://www.drsaadati.com/pages/67/%D8%AC%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86%20%D8%A8%D8%A7%20%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1

جراحی واژن با لیزر

جراحی لابیا یا واژن با لیزر

با توجه به مزیت هایی که لیزر نسبت به تیغ جراحی دارد جراحی لابیا با لیزر نسبت به روش های دیگر ارجح است. لیزر لابیا عوارض جراحی لابیا را تقریبا به صفر می رساند و بیمار بعد از لیزر لابیا تقریبا درد نخواهد داشت.

جراحی واژن یا عمل آلت تناسلی زنان شامل:

جراحی زیبایی قسمت خارجی واژن

جراحی زیبایی قسمت داخلی واژن

جراحی داخلی واژن

جراحی زیبایی قسمت خارجی واژن

در بعضی افراد قسمت خارجی ناحیه تناسلی نیاز به لبیکتومی مینور یا اصلاح زایده خارجی دارند. که در این نوع جراحی اندازه لبه ها استاندارد شده و قرینه سازی می شود.

در بعضی نیز می توان در لابیا ماژور تزریق چربی را نیز به کار برد که چربی از مناطق ران یا شکم به قسمت واژن تزریق می شود. همچنین در مواردی که آلت تناسلی بیش از حد چروکیده شده و پوستی شل و افتاده دارد پوست اضافه لابیاماژول را برش می دهیم و حذف می شود. به عبارتی ناحیه خارجی واژن لیفت می شود.

عمل داخلی واژن

شامل تنگ کردن ناحیه واژن در افرادی است که متقاضی آن هستند

این عمل به خصوص در افرادی که زایمان های طبیعی انجام داده اند و یا افتادگی مختصر مثانه دارند بسیار مفید است.

عوارض بعد از عمل جراحی زیبایی واژن

در صورتی که عمل جراحی زیبایی واژن توسط جراح ماهر انجام شود هیچ عوارضی نخواهد داشت به جز مواردی عمومی که شامل درد که با مسکن قابل کنترل است و خونریزی و تورم یا عفونت که در افراد مختلف با روش های مختلف قابل کنترل است. همان طور که در ابتدا توضیح داده شد جراحی لابیا با لیزر این عوارض را تقریبا به صفر می رساند

مراقبت های بعد از عمل زیبایی واژن

به مدت ۲ تا ۳ روز در منزل استراحت می کنید و حداقل یک ماه نزدیکی نداشته باشید. داروهایی که پزشک تجویز کرده است به موقع و تا پایان دوره مقرر مصرف کنید.

مطالب خواندنی دیگر:

لیزر لیپولیز

جراحی شکم

جراحی سینه

دستگاه لاغری موضعی

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر و انتخاب بهترین و جدیدترین روش جراحی زیبایی واژن و هزینه آن با مطب خانم دکتر سعادتی تماس بگیرید.

آدرس : تهران، پاسداران، نبش گلستان 9، پلاک457 ،ساختمان پرنس، واحد 10

جهت اطلاع از زمان پذیرش از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۹ با شماره تلفن 22761600 تماس بگیرید. توجه کنید قبل از تشریف فرمایی وقت بگیرید و از ساعات پذیرش مطمئن شوید. ساعات پذیرش در سال ۹۷ شنبه وسه شنبه ساعت ۱۴ دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح می باشد

 

 

 

تاریخ نشر خبر: ۱۱ اسفند، ۱۳۹۵
۱۹:۰۶ - ۹۷/۰۴/۲۹