به سایت تخصصی خانم دکتر سعادتی خوش آمدید

تلفن تماس

021 ۲۲۷۶۱۶۰۰

مطالب و مقالات / لیپوساکشن

news photo

لیپوساکشن

http://www.drsaadati.com/pages/9/%D9%84%DB%8C%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%A7%DA%A9%D8%B4%D9%86

لیپوساکشن

عمل لیپوساکشن در مراکز جراحی برای قسمت هایی که چاقی موضعی دارد انجام می شود در این عمل بعد از تزریق سرم مخصوص ساکشن چربی ها انجام می شود .

بعضی از افراد ، علی رغم بهداشت مناسب و برخورداری از سطح معمول سلامت ، دارای شکل نامتناسب بدن به دلیل تجمع موضعی چربی هستند .
این مناطق بیش تر حاصل صفات خانوادگی هستند تا عدم کنترل وزن یا سلامت. لیپوساکشن با لاغر کردن و شکل دادن مجدد بعضی از نواحی بدن از طریق خارج ساختن چربی های اضافی ، منجر به بهبود شکل بدن و نسبت های آن و در نهایت بهتر کردن خود انگاری ( تصویر فرد از خویشتن ) می گردد .

لیپوساکشن را می توان جهت کاستن تجمع چربی در نقاط زیر بکار گرفت

لیپوساکشن ران ها ، باسن و پهلو ها ، شکم و کمر ، شکم و پهلو، قسمت فوقانی بازو ها ، پشت ، قسمت داخلی زانو ها ، ناحیه قفسه صدری ، گونه ها ، چانه ، گردن ، ساق پا ها، غبغب، در اعمال جراحی ژنیکوماستی، لیپوساکشن صورت و گردن.

لیپوساکشن گاهی اوقات به تنهائی انجام شده و در موارد دیگر همراه با سایر اعمال جراحی پلاستیک از قبیل لیفت صورت ، کوچک کردن سینه ها ، یا جراحی شکم انجام می پذیرد .

پوشیدن گن های مخصوص بعد از لیپوساکشن و لیپولیز توصیه می شود.


آن چه لیپوساکشن نمی تواند انجام دهد :

لیپوساکشن درمانی برای چاقی نیست و جای گزین رژیم غذائی و ورزش نمی گردد . بعلاوه لیپوساکشن درمان موثری برای رفع سلولیت ( ناحیه فرو رفته پوست معمولا روی ران ها و باسن و پهلو ها ) یا آویزان بودن پوست نمی باشد .

 

هزینه لیپوساکشن
قیمت لیپوساکشن

لیپوساکشن نواحی مختلف و حجم چربی با هزینه لیپوساکشن ارتباط مستقیم دارد برای مثال هزینه لیپوساکشن غبغب از ۱ میلیون تومان به بالا و هزینه لیپوساکشن شکم از ۵ میلیون تومان به بالا است که بعد از ویزیت بیمار می توان هزینه نهایی را اعلام کرد

مطالب خواندنی دیگر:

لیزر لیپولیز

جراحی شکم

جراحی سینه

دستگاه لاغری موضعی

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر و انتخاب بهترین و جدیدترین روش درمان و هزینه های مربوط به لیپوساکشن با مطب خانم دکتر سعادتی تماس بگیرید

جهت اطلاع از زمان پذیرش از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۹ با شماره تلفن 22761600 تماس بگیرید. توجه کنید قبل از تشریف فرمایی وقت بگیرید و از ساعات پذیرش مطمئن شوید. ساعات پذیرش در سال ۹۷ شنبه وسه شنبه ساعت ۱۴ دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح می باشد

آدرس : تهران، پاسداران، نبش گلستان ۹، پلاک۴۵۷ ،ساختمان پرنس، واحد

 

 

تاریخ نشر خبر: ۱۱ اسفند، ۱۳۹۵


نظرات کاربران