به سایت تخصصی خانم دکتر سعادتی خوش آمدید

تلفن تماس

021 ۲۲۷۶۱۶۰۰

مطالب و مقالات / لیپوساکشن

news photo

لیپوساکشن

http://www.drsaadati.com/pages/9/%D9%84%DB%8C%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%A7%DA%A9%D8%B4%D9%86

لیپوساکشن

عمل لیپوساکشن در مراکز جراحی برای قسمت هایی که چاقی موضعی دارد انجام می شود در این عمل بعد از تزریق سرم مخصوص ساکشن چربی ها انجام می شود .

بعضی از افراد ، علی رغم بهداشت مناسب و برخورداری از سطح معمول سلامت ، دارای شکل نامتناسب بدن به دلیل تجمع موضعی چربی هستند .
این مناطق بیش تر حاصل صفات خانوادگی هستند تا عدم کنترل وزن یا سلامت. لیپوساکشن با لاغر کردن و شکل دادن مجدد بعضی از نواحی بدن از طریق خارج ساختن چربی های اضافی ، منجر به بهبود شکل بدن و نسبت های آن و در نهایت بهتر کردن خود انگاری ( تصویر فرد از خویشتن ) می گردد .

لیپوساکشن را می توان جهت کاستن تجمع چربی در نقاط زیر بکار گرفت

لیپوساکشن ران ها ، باسن و پهلو ها ، شکم و کمر ، شکم و پهلو، قسمت فوقانی بازو ها ، پشت ، قسمت داخلی زانو ها ، ناحیه قفسه صدری ، گونه ها ، چانه ، گردن ، ساق پا ها، غبغب، در اعمال جراحی ژنیکوماستی، لیپوساکشن صورت و گردن.

لیپوساکشن گاهی اوقات به تنهائی انجام شده و در موارد دیگر همراه با سایر اعمال جراحی پلاستیک از قبیل لیفت صورت ، کوچک کردن سینه ها ، یا جراحی شکم انجام می پذیرد .

پوشیدن گن های مخصوص بعد از لیپوساکشن و لیپولیز توصیه می شود.


آن چه لیپوساکشن نمی تواند انجام دهد :

لیپوساکشن درمانی برای چاقی نیست و جای گزین رژیم غذائی و ورزش نمی گردد . بعلاوه لیپوساکشن درمان موثری برای رفع سلولیت ( ناحیه فرو رفته پوست معمولا روی ران ها و باسن و پهلو ها ) یا آویزان بودن پوست نمی باشد .

 

هزینه لیپوساکشن
قیمت لیپوساکشن

لیپوساکشن نواحی مختلف و حجم چربی با هزینه لیپوساکشن ارتباط مستقیم دارد برای مثال هزینه لیپوساکشن غبغب از ۱ میلیون تومان به بالا و هزینه لیپوساکشن شکم از ۵ میلیون تومان به بالا است که بعد از ویزیت بیمار می توان هزینه نهایی را اعلام کرد

مطالب خواندنی دیگر:

لیزر لیپولیز

جراحی شکم

جراحی سینه

دستگاه لاغری موضعی

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر و انتخاب بهترین و جدیدترین روش درمان و هزینه های مربوط به لیپوساکشن با مطب خانم دکتر سعادتی تماس بگیرید

ساعات پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح الی ۱۹ تلفن ۲۲۷۶۱۶۰۰
آدرس : تهران، پاسداران، نبش گلستان ۹، پلاک۴۵۷ ،ساختمان پرنس، واحد

 

 

تاریخ نشر خبر: ۱۱ اسفند، ۱۳۹۵


نظرات کاربران