logo

تزریق ژل به صورت

  تزریق ژل یا فیلر برای زاویه دار کردن فک

  تزریق ژل به صورت

  مهمترین کاربرد تزریق ژل در پوست پر کردن چین ها و چاله های عمیق صورت است مثلا خطوط خنده یا خطوط عمیق در ناحیه اخم و گاها چین های عمیق در اطراف چشم و برای گونه گذاری خصوصا خانم هایی که دچار لاغری صورت هستند یا صورت نسبت به بدن لاغر تر است و ناحیه گونه و طرفین صورت آن ها لاغر تر و گود تر است ، می توان گفت تزریق ژل یکی از بهترین راه ها برای رفع و درمان چین و چروک و خط خنده صورت است و بهتر است توسط متخصص انجام شود.

  نواحی صورت که قابلیت تزریق ژل را دارند

  تزریق ژل به صورت در نواحی لب، خط خنده، چانه، گونه، اطراف چشم، بینی، و پیشانی و خط اخم، توصیه می شود. البته برای باز کردن خط اخم در ناحیه پیشانی تزریق بوتاکس بیشتر توصیه می شود تا ژل. مگر در مواقعی که چین خوردگی و گودی در ناحیه پیشانی بیش از اندازه عمیق باشد در این مواقع تزریق ژل برای پر کردن گود رفتگی و برای جلوگیری از بروز چین خوردگی دوباره توصیه می شود همچنین برای درمان چروک های ریز نیز تزریق بوتاکس برای این ناحیه کاربردی تر است.

  تزریق ژل به جای جوش و نواحی گود رفته صورت بسیار توصیه می شود.

   

  نواحی صورت که قابلیت تزریق ژل را دارند

  آیا تزریق ژل عوارضی هم دارد؟

   پاسخ  کاملا بستگی به نوع ژل تزریق شده دارد ژل هایی خوب هستند که اولا بدن به آن ها واکنش ندهد دوما به مرور زمان قوام و شکل خود را در زیر پوست محل تزریق از دست ندهند مثلا ژل هایی وجود داردکه بعد از تزریق تا چند ماه هیچ مشکلی ندارند ولی بعد از چند سال گلوله گلوله می شوند و در این صورت تخلیه آنها از پوست هم بسیار مشکل است لذا بسیار مهم است که تزریق ژل توسط پزشک متخصص انجام شود و مراجعه کننده هم کاملا حق دارد که از پزشک خود نوع و مارک ژل تزریق شده توسط پزشک معالج خود را بپرسد . سازمان های بسیار معتبری در دنیا وجود دارند که اعتبار ژل های ساخته شده در کشور های مختلف را تایید کردند و می کنند بطوری که بعد از تست های مکرر و آزمایشات گوناگون آن هم بعد از چند سال بی عارضه بودن یا کم عارضه بودن ژل های مختلف را تایید و یا رد می کنند. البته برای مردم عادی بسیار سخت و شاید غیر ممکن باشد که بدانند چه ژلی این تاییدیه ها را دارند و فلان ژل بی عارضه است یا نه لذا مراجعین باید به پزشک معتمد خود اعتماد کنند و پزشک معالج هم نهایت صداقت را داشته باشد و نوع ژل تزریقی را به بیمار خود معرفی کنند ، برای انجام جراحی زیبایی شکم و لیزر هموروئید در سریع ترین زمان و بهترین نتیجه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  البته اغلب ژل هایی که در کشورهای معتبر اروپایی خصوصا اروپای غربی و امریکا ساخته می شوند کاملا بی عارضه هستند خصوصا ژ ل هایی که در خود کشورهای سازنده هم اعتبار دارند و مصرف می شوند البته مواردی از عارضه وجود دارد که ربطی به کیفییت بد ژل تزریقی ندارد بلکه به علت تکنیک غلط تزریق است مثلا اگر موضع خوب ضد عفونی نشود و شرایط تزریق استریل رعایت نشود در محل تزریق ممکن است عفونت ایجاد شود که البته در این موارد می توان با درمان مناسب ضد میکروبی مشکل را حل کرد . البته عوارض کوتاه مدتی هم در بعضی موارد در دو تا سه روز اول تزریق است بوجود می آید مثل تورم و التهاب محل تزریق یا حتی کبودی و خون مردگی محل تزریق این موارد جز عوارض محسوب نمی شوند در واقع این التهاب محل نوعی واکنش بدن در محل تزریق می باشد که کاملا طبیعی است و بسرعت هم حتی بدون درمان و گاها با تجویز کرم های موضعی و کمپرس سرد التهاب و تورم طی چند روز خوب می شود

   

   مدت تاثیر ژل و فیلر

  انجام بسياري از ليزرها تا مدت ها بر روي ناحيه تزريق ژل ممنوع است در نظر داشته باشید اثر تزریق ژل ها دائمی نیست و بسته به نوع و وسعت محل تزریق و خصوصیات فیزولوژیک هر شخص نیاز به ترمیم خواهد داشت.

   

  هزینه و قیمت تزریق ژل

  بسته به میزان ژلی که مصرف می شود هزینه تزریق ژل یا همان فیلر متغییر است اما به طور معمول هزینه تزریق هر سی سی ژل ۵۰۰ هزار تومان می باشد که با افزایش حجم ژل هزینه نیز افزایش می یابد.

  هزینه و قیمت تزریق ژل

  برای اطلاع و انجام انواع عمل های جراحی و یا سایر خدمات نظیر جراحی زیبایی شکم ، لیزر هموروئید و… با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

  دکتر زهرا سعادتی

  دکتر زهرا سعادتی بورد تخصصی جراحی عمومی و متخصص جراحی با لیزر فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران سال 1378 هزینه های مربوط به انواع عمل جراحی و لیزر پس از معاینه دقیق توسط پرشک تعیین می گردد تلفن تعیین وقت 02122761600-02122766853 آدرس: تهران پاسداران نبش گلستان نهم پلاک 457

  نوشته های بیشتر از دکتر زهرا سعادتی

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.