دکتر سعادتی جراح لیزر لوگو

جراحی شکم با لیزر

  جراحی شکم با لیزر

  جراحی شکم با لیزر

  افرادی که شکم خیلی برجسته دارند به یک جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی همراه با لیزر ممکن است نیاز داشته باشند. لیزر کردن ناحیه کمک می کند چربی راحت تر خارج شود و عوارض کمتری از جمله کاهش خطر آمبولی را در بر دارد.

  لیزری که در جراحی شکم استفاده می شود چیست؟

  این لیزر به همان لیزرلیپولیز هم معروف است و دارای دو طول موج است. با یک طول موج چربی ها را لیز می کند و با طول موج دیگر پوست را لیف می کند که این مزیت دوم  برای شکم های بسیار برجسته و بزرگ کاربرد چندانی ندارد و پزشک با انجام تامی تاک مینور یا ماژور پوست اضافه را برمی دارد و جراحی زیبایی شکم با لیزر را به پایان می رساند.

  آیا می توان لیزر را به تنهایی در جراحی زیبایی شکم استفاده کرد؟

  بله می توان برای شکم هایی که برجستگی زیادی ندارد و با لیزر قابل لیفت است چربی اضافی را خارج و لیز کرد و با طول موج دیگری شکم را لیفت کرد.

  قبل از انجام عمل شکم با لیزر چه کارهایی باید انجام داد؟

  قبل از انجام این جراحی پزشک آزمایشاتی را برای شما می نویسد که انجام می دهید. از کشیدن سیگار و نوشیدن الکل خودداری کنید و رژيم غذایی مناسبی را پیش بگیرید. هنگامی که وارد اتاق عمل می شوید خطوطی بر روی شکم شما کشیده می شود و نواحی مورد نظر علامت گذاری می شود. تعدادی عکس از ناحیه گرفته می شود.

  مراقبت های بعد از جراحی شکم با لیزر

  از گن مناسب استفاده کنید و رژيم غذایی مناسبی داشته باشید افرادی که پوست اضافه شکم آنها برداشته شده باید تا چند روز دولا راه بروند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی زیبایی شکم و … می توانید از طریق وب سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را در زمینه ی جراحی های زیبایی و درمانی راهنمایی نمایند.

   

  تفاوت لیزر با جراحی زیبایی شکم

  دکتر زهرا سعادتی

  دکتر زهرا سعادتی بورد تخصصی جراحی عمومی و متخصص جراحی با لیزر فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران سال 1378 هزینه های مربوط به انواع عمل جراحی و لیزر پس از معاینه دقیق توسط پرشک تعیین می گردد تلفن تعیین وقت 02122761600-02122766853 آدرس: تهران پاسداران نبش گلستان نهم پلاک 457

  نوشته های بیشتر از دکتر زهرا سعادتی

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.