logo

لابیاپلاستی با لیزر

  لابیاپلاستی با لیزر یا جراحی زیبایی واژن با لیزر

  لابیاپلاستی با لیزر

  با توجه به مزیت هایی که لیزر نسبت به تیغ جراحی دارد جراحی لابیاپلاستی با لیزر یا جراحی واژن با لیزر نسبت به روش های دیگر ارجح است. لیزر لابیا عوارض این جراحی را تقریبا به صفر می رساند و بیمار بعد از لیزر لابیا تقریبا درد نخواهد داشت.

  جراحی واژن یا عمل آلت تناسلی زنان شامل:

  جراحی زیبایی قسمت خارجی واژن

  جراحی زیبایی قسمت داخلی واژن

  جراحی داخلی واژن

  جراحی زیبایی قسمت خارجی واژن

  در بعضی افراد قسمت خارجی ناحیه تناسلی نیاز به لبیکتومی مینور یا اصلاح زایده خارجی دارند. که در این نوع جراحی اندازه لبه ها استاندارد شده و قرینه سازی می شود.

  در بعضی نیز می توان در لابیا ماژور تزریق چربی را نیز به کار برد که چربی از مناطق ران یا شکم به قسمت واژن تزریق می شود. همچنین در مواردی که آلت تناسلی بیش از حد چروکیده شده و پوستی شل و افتاده دارد پوست اضافه لابیاماژول را برش می دهیم و حذف می شود. به عبارتی ناحیه خارجی واژن لیفت می شود، برای دستیابی به هیکل و بدنی ایده آل می توانید از جراحی زیبایی شکم یا سایر روش ها موجود در مطب دکتر سعادتی بهره ببرید .

  عمل داخلی واژن

  شامل تنگ کردن ناحیه واژن در افرادی است که متقاضی آن هستند

  این عمل به خصوص در افرادی که زایمان های طبیعی انجام داده اند و یا افتادگی مختصر مثانه دارند بسیار مفید است.

  عوارض بعد از عمل جراحی زیبایی واژن

  در صورتی که عمل جراحی زیبایی واژن توسط جراح ماهر انجام شود هیچ عوارضی نخواهد داشت به جز مواردی عمومی که شامل درد که با مسکن قابل کنترل است و خونریزی و تورم یا عفونت که در افراد مختلف با روش های مختلف قابل کنترل است. همان طور که در ابتدا توضیح داده شد جراحی لابیا با لیزر این عوارض را تقریبا به صفر می رساند.

  مراقبت های بعد از عمل زیبایی واژن

  به مدت ۲ تا ۳ روز در منزل استراحت می کنید و حداقل یک ماه نزدیکی نداشته باشید. داروهایی که پزشک تجویز کرده است به موقع و تا پایان دوره مقرر مصرف کنید.

  مطب خانم دکتر سعادتی با انجام انواع جراحی های زیبایی و درمانی نظیر جراحی زیبایی شکم، جراحی سینه، پروتز باسن و انجام لیزر درمانی برای مشکلاتی نظیر لیزر همروئید، لیزر خال و… یک مجموعه کامل برای سلامتی بوده و با استفاده از بهترین دستگاه ها و شیوه ها شما را برای رسیدن به بدن ایده آل و درمان مشکلاتتان یاری میکند، برای رزرو نوبت تنها کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  دکتر زهرا سعادتی

  دکتر زهرا سعادتی بورد تخصصی جراحی عمومی و متخصص جراحی با لیزر فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران سال 1378 هزینه های مربوط به انواع عمل جراحی و لیزر پس از معاینه دقیق توسط پرشک تعیین می گردد تلفن تعیین وقت 02122761600-02122766853 آدرس: تهران پاسداران نبش گلستان نهم پلاک 457

  نوشته های بیشتر از دکتر زهرا سعادتی

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.