logo

لیپوماتیک شکم

  بعدیقبلی
  لیپوماتیک شکم

  لیپوماتیک شکم

  آیا شما هم به دنبال یافتن راهی جهت رفع چاقی موضعی شکم هستید و می خواهید یک روش مطمئن و سریع را انتخاب نمایید؟ لیپوماتیک شکم یکی از بهترین و ایمن ترین متد های پزشکی است که در عصر حاضر کاربرد قابل توجهی دارد و جهت لاغری موضعی بدن بخصوص شکم بکار می رود.

  امروزه از روش های سنگین و تهاجمی برای لاغر کردن شکم کمتر استفاده می شود. با پیشرفت های گسترده و وسیعی که در علم پزشکی روی داده، موجب شده است تا بیماران بتوانند راه های مناسب تری را برای رسیدن به یک اندام زیبا و ایده آل در ناحیه شکم انتخاب نمایند. با اینکه بیشترین توصیه برای لاغر کردن شکم، ابتدا ورزش و سپس تغییر رژیم غذایی می باشد اما هنگامی که افراد نمی توانند به نتایج دلخواه خود دست یابند بهره مندی از روش هایی مانند لیپوماتیک شکم می تواند در رسیدن به سایزی متعادل به آن ها کمک کند.

  لیپوماتیک شکم

  بیشتر بخوانید: لیزر لیپولیز

  تعریف کوتاهی از لیپوماتیک شکم

  لیپوماتیک شکم یک شیوه درمانی کم تهاجمی و بی خطر می باشد که جهت خروج چربی های اضافی بدن مورد استفاده قرار می گیرد. حرکت دورانی این دستگاه با شکستن چربی های اضافی در ناحیه شکم و تبدیل آنها به گرانول های ریز چربی به خروج آن ها کمک خواهند کرد. این در حالی است که بر خلاف روش جراحی زیبایی شکم برش سرتاسری در ناحیه ایجاد نمی شود و چربی ها از سوراخ هایی ریز خارج می شوند. به این دلیل استفاده از روش لیپوماتیک شکم مورد استقبال قشر گسترده ای از بیماران قرار گرفته است.
  لیپوماتیک شکم روشی است بدون خونریزی که بیمار طی آن دردی احساس نمی کند و این یکی از بزرگترین مزایای این شیوه محسوب می شود. جالب است بدانید که وزن بدن و سایز اندام مورد نظر، طی این روش تغییر چشمگیری خواهد کرد. لیپوماتیک با سرعتی بالا و در یک جلسه درمانی می تواند فرد را به اندام دلخواهش نزدیک کند.
  لیپوماتیک شکم فرمی زیبا و جذاب به شکم می دهد. یکی از دلایلی که سبب شده است تا لیپوماتیک شکم مورد استقبال علاقه مندان قرار گیرد اینست که بسیاری از مشکلات موجود در روش هایی مانند لیپوساکشن را به همراه ندارد. از این لحاظ لیپوماتیک بهترین شیوه برای دست یافتن به یک اندام زیباست.

  لیپوماتیک شکم بیشترین درخواست را به خود اختصاص داده است
  در میان مراجعات زیبایی متعددی که بیماران در سراسر دنیا دارند، لیپوماتیک شکم توانسته است رتبه ای برتر را به خود اختصاص دهد. از آنجایی که بیشترین معضل چاقی افراد نیز در ناحیه شکم و پهلو مشاهده می شود، بنابراین بدست آوردن چنین رتبه ای جای تعجب نخواهد داشت. در لیپوماتیک شکم تغییر سایز این ناحیه از بدن به وضوح قابل مشاهده است.

  تعریف کوتاهی از لیپوماتیک شکم

  بیشتر بخوانید: جراحی زیبایی سینه

  لیپوماتیک شکم چگونه انجام می شود؟

  برای اجرایی کردن عمل لیپوماتیک شکم ابتدا پزشک باید شکم را به دقت مورد بررسی قرار دهد و میزان چربی های مازاد آن را بسنجد. پس از آن با علامت گذاری هایی در ناحیه شکم محل خروج آن ها را مشخص خواهد کرد. هنگام انجام لیپوماتیک شکم، سوراخ هایی بسیار جزئی و کوچک در ناحیه ایجاد می شوند. کانولا (ابزاری لوله ای شکل) از این سوراخ ها وارد ناحیه مد نظر در شکم می شود.
  حرکات ارتعاشی کانولا موجب خواهد شد که چربی ها ریز و خورد شده و سپس از ناحیه خارج شوند. بدین ترتیب هنگامی که عمل لیپوماتیک شکم به اتمام می رسد چربی مازادی در ناحیه مشاهده نخواهد شد. افرادی که عمل لیپوماتیک شکم را انجام می دهند دارای شکمی صاف و تخت شده و فرم و زیبایی خاصی را در شکم خود مشاهده خواهند کرد.

  مراقبت و استراحت بعد از عمل لیپوماتیک شکم یکی از ضروریاتی است که بیمار باید حتما آن را اجرا کند. دوران نقاهت بعد از این عمل با توجه به شدت آن و میزان خروجی چربی های مازاد می تواند کاملا متفاوت باشد و از چند روز تا یک هفته ادامه داشته باشد. برای اینکه شکم کاملا تخت شود، استفاده از گن کمک زیادی به بیمار خواهد کرد. گن در کاهش میزان تورم نیز نقش موثری دارد، جراحی زیبایی شکم نیز یکی از بهترین روش ها برای لاغری و رسیدن به اندام ایده آل می باشد، برای انجام این جراحی یا سایر جراحی های زیبایی با مشاوران ما در ارتباط باشید.

  لیپوماتیک شکم و پهلوبیشتر بخوانید: پروتز باسن

  لیپوماتیک شکم شما را جذاب تر خواهد کرد

  لاغری با بهره مندی از دستگاه لیپوماتیک یکی از سریع ترین روش هایی است که می توان از آن بهره برد. لاغری موضعی شکم متدی است که می تواند توسط این دستگاه به بهترین شکل ممکن اتفاق افتد. عمل لیپوماتیک شکم سبب می شود تا فرد اندامی بسیار زیبا داشته باشد. بسیاری از افرادی که نمی توانند لباس های زیبا و مورد علاقه خود را تنها به علت داشتن شکمی بدفرم بپوشند با این روش می توانند یکبار برای همیشه با شکمی بزرگ و نازیبا خداحافظی کنند. بعد از انجام عمل لیپوماتیک شکم داشتن رژیم غذایی مناسب و فعالیت روزانه کافی باعث می شوند وزن شما اضافه نشود و از عمل زیبایی خود نهایت استفاده را ببرید.

  مطب خانم دکتر سعادتی با سالها تجربه در زمینه جراحی زیبایی و درمانی نظیر جراحی زیبایی شکم، جراحی سینه و… و انجام خدمات لیزری شامل لیزر هموروئید، لیزر لیپولیز ، برداشتن خال با لیزر و… با بهترین و بروز ترین دستگاه ها شما را برای داشتن اندام ایده آل و درمان مشکلاتتان همراهی می کند تنها کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید.

  دکتر زهرا سعادتی

  دکتر زهرا سعادتی بورد تخصصی جراحی عمومی و متخصص جراحی با لیزر فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران سال 1378 هزینه های مربوط به انواع عمل جراحی و لیزر پس از معاینه دقیق توسط پرشک تعیین می گردد تلفن تعیین وقت 02122761600-02122766853 آدرس: تهران پاسداران نبش گلستان نهم پلاک 457

  نوشته های بیشتر از دکتر زهرا سعادتی

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بعدیقبلی