logo

هزینه جراحی زیبایی سینه زنان

  بعدیقبلی
  جراحی سینه

  هزینه جراحی زیبایی سینه زنان

  عمل جراحی زیبایی سینه (ماموپلاستی) یک عمل ترمیمی زیبایی است. در این عمل پوست ، چربی و بافت اضافی از پستان برداشته می‌شود. درصورتی که نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر درباره عمل جراحی دارید، می‌توانید وارد بخش عمل جراحی زیبایی شوید. در ادامه این مطلب قیمت جراحی زیبایی سینه و قیمت پروتز سینه منتور عنوان شده است. با ما همراه باشید تا مهم‌ترین نکات در زمینه پروتز‌های سینه، توصیه‌های دکتر سعادتی به کسانی که قصد جراحی زیبایی پستان دارند و همچنین سوالات متداول در این زمینه را بررسی کنیم.

  انواع عمل جراحی سینه (ماموپلاستی)


  عمل جراحی سینه دارای انواع مختلفی است. ماموپلاستی بسته به نوع و زمانی که جراح برای عمل صرف می‌کند، متفاوت خواهد بود. از انواع مختلف عمل جراحی زیبایی سینه می‌توان به بزرگ و کوچک کردن سینه ها ، لیفت ، تزریق ژل و بازسازی سینه و … اشاره کرد.

  هزینه جراحی زیبایی سینه زنان

  هزینه عمل جراحی زیبایی سینه


  هزینه جراحی زیبایی سینه بستگی به اندازه و سایز پستان دارد. هرچه پستان بزرگ‌تر باشد، عمل نیز سخت تر و طولانی تر خواهد بود و در نتیجه هزینه نیز بیشتر می‌شود. هزینه جراحی زیبایی سینه به محلی که شما قرار است در آن عمل شوید نیز بستگی دارد . اگر شما در بیمارستان خصوصی درجه یک عمل شوید هزینه آن از مرکز جراحی محدود ، بیشتر می‌شود.

  اگر عمل جراحی زیبایی سینه شما نیاز به پروتز داشته باشد. هزینه پروتز نیز به آن اضافه خواهد شد.

  حداقل هزینه جراحی زیبایی سینه، به لیفت پستان مربوط می‌شود. لیفت، فقط عمل بالا بردن سینه است. سایز نه کوچک تر می‌شود و نه بزرگ تر.

  البته بعد از این که بیمار توسط پزشک متخصص ویزیت شد هزینه نهایی توسط پزشک برآورد می شود. هزینه جراحی بستگی به وسعت جراحی ، نوع پروتز ، مرکز جراحی و شرایط فیزیولوژیک بیمار هزینه ها متغییر است. قیمت عمل جراحی زیبایی سینه از 10 میلیون تومان به بالا محاسبه می شود.

  هزینه عمل پروتز سینه سال 98


  همان‌طور که گفتیم، هزینه این عمل به دلیل وابسته بودن به شرایط ذکر شده، متفاوت است. برای محاسبه هزینه عمل پروتز سینه علاوه بر هزینه جراحی، هزینه پروتز نیز در نظر گرفته می‌شود. بسته به نوع پروتزی که مورد استفاده قرار می‌گیرد، قیمت پروتز نیز تفاوت پیدا می‌کند.

  پروتزی که دکتر سعادتی در جراحی‌های پروتز سینه برای بیماران استفاده می‌کنند، پروتز سینه منتور است.

  بهترین برند پروتز سینه کدام است؟


  پروتز منتور یکی از بهترین برند‌های پروتز سینه درکشورمان است. پروتز سینه منتور از نمایندگی پروتز منتور ببرای بیمار تهیه می‌شود. این برند محصول کشور آمریکا است.

  پروتز سینه منتور چیست؟


  به طور کلی پروتز‌های سینه به دو دسته پروتز آب نمکی (سالین) و پروتز ژلی (سیلیکونی) تقسیم می‌شوند. هر دو این پروتز‌ها غیر قابل نفوذ هستند و از سیلیکون ساخته می‌شوند. پروتز آب نمکی با سرم نمکی (سالین) پر شده‌اند. پروتز‌های ژلی نیز با سیلیکون پر شده‌اند.

  تفاوت شکل ظاهری این دو نوع پروتز نیز در حالت سینه است. پروتز‌های آب‌نمکی کمی سفت هستند. اما پروتز ژلی ظاهری طبیعی‌تر دارد.

  محصولات برند پروتز سینه منتور

  محصولات برند منتور سه محصول زیر است.

  1. ®MemoryShape®
  2. MemoryGel
  3. آب‌نمکی

  برای استفاده از پروتز‌های ®MemoryShape® ،MemoryGel باید حداقل 22 ساله باشید. حداقل سن لازم برای کار گذاشتن پروتز آب‌نمکی منتور هم 18 سال است.

  1. پروتز سینه منتور ®MemoryShape

  این محصول با استفاده از یک ژل محکم با چسبندگی زیاد ساخته شده است. استفاده از این پروتز باعث می‌شود، فرم سینه طبیعی، جوان و محکم به نظر برسد. فرم آن‌ها اشکی است. یعنی بالای آن باریک است و در قسمت‌های پایین برجستگی بیشتر است.

  پروتز سینه منتور ®MemoryShape

   

  لازم به ذکر است که کلیه پروتز‌های منتور دارای ضمانت کامل هستند. همچنین امار‌های بالینی نشان داده پروتز سینه منتور ®MemoryShape، در بازه زمانی 10 سال، کم‌ترین میزان وقوع عوارض را داشته است.

  2. پروتز سینه منتور ®MemoryGel

  شباهت این پروتز به بافت طبیعی سینه خیلی بیشتر است. استفاده از پروتز سینه منتور ®MemoryGel ، قدمت 30 ساله در سراسر دنیا دارد. این پروتز متناسب با اندام و سایز هر شخص، محدوده گسترده‌ای دارد.

  پروتز سینه منتور ®MemoryGel

  3- پروتز سینه منتور MemoryGel® Xtra

  سایز این نوع بالای متوسط و ظاهرش برجسته است. برای تولید پروتز سینه منتور MemoryGel® Xtra از آخرین نسل سیلیکون استفاده شده است. ژل درونشان مایع نیست. این ژل چسبندگی بالا دارد و ظاهر آن بسیار شبیه به بافت طبیعی پستان است.

  پروتز سینه منتور MemoryGel® Xtra

  پروتز سینه آب‌نمکی منتور

  این پروتز با آب‌نمک استریل پر شده است. این نوع پروتز معمولا پس از قرار گرفتن در سینه پر می‌شوند. این کار توسط لوله مخصوص انجام می‌شود. پس از خروج لوله، پروتز به صورت خودکار بسته می‌شود. پروتز‌های آب نمکی منتور در محدوده وسیعی از سایز و شکل تولید می‌شوند.

  نیاز به جراحی مجدد، تعویض پروتز، انقباض کپسولی، درد سینه و خالی شدن پروتز از نمونه عوارض این پروتز است.

  انواع آن به شرح زیر است:

  1. آب نمکی گرد منتور

  تولید این نوع پروتز در سه مدل است. متوسط، متوسط پلاس و بلند. برند منتور اولین تولید کننده پروتز آب نمکی سینه در آمریکا است.

  2. آب نمکی طرح دار

  شکل این پروتز اشکی است. در زیر مجموعه پروتز های سینه اشکی قرار دارد. شکل پستان، پس از کار گذاشتن این پروتز طبیعی، دارای شیب ملایم از بالا به سمت پایین و همچنین پایین برجسته است.

  3. آب نمکی ®SPECTRUM

  این پروتز دارای دو نوع گرد و طرح دار است. مزیت استفاده از این پروتز این است که تا 6 ماه بعد از جراحی امکان تغییر سایز دارد.

  عمل زیبایی سینه برای چه کسانی ممکن نیست؟


  لازم به تذکر است این عمل برای افرادی که در هر جای بدن‌شان عفونت یا سرطان دارند، همچنین خانم‌های باردار یا کسانی که بچه شیر می‌دهند، ممنوع است.

  همچنین اشخاصی که دچار بیماری‌های خود ایمنی مانند لوپوس و اسکلرودرمی هستند، به دلیل سیستم ایمنی ضعیف بدنشان، دچار اختلالات لخته شدن خون و زخم خواهند شد. به دلیل این که خون رسانی به بافت سینه در بدن ایسن افراد ضعیف است، از انجام این جراحی باید خودداری کنند.

  دسته دیگر کسانی هستند که دچار مشکلات افسردگی و اختلالات ذهنی هستند. این دسته از افراد هم توصیه می‌شود تا بهبود کامل مشکلاتشان صبر کنند و این جراحی را انجام ندهند.

  عوارض عمل پروتز سینه چیست؟


  مواردی که در ادامه به عنوان عوارض گفته می‌شود، حتمی نیستند و احتمالی است. هر چه کیفیت پروتز استفاده شده بهتر باشد، این عوارض احتمال وقوع کم‌تری دارند.

  • انقباض  کپسولی
  • عدم تقارن سینه‌ها
  • درد سینه
  • چروک شدن بافت سینه
  • افتادگی سینه
  • پارگی و خالی شدن پروتز

   

  توصیه دکتر سعادتی به کسانی که قصد جراحی زیبایی سینه دارند


  دکتر سعادتی به شما پیشنهاد می‌دهد؛

  1. حتما پیش از جراحی، اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید. شما باید بدانید عمل زیبایی پروتز سینه ماندگار نیست. شما ممکن است در آینده نیاز ترمیم یا تعویض پروتز خود داشته باشید.
  2. پروتز منتور به دلیل کیفیت بالا، احتمال پاره شدن کمتری نسبت به سایر برند‌های تولید کننده پروتز سینه دارد.
  3. برای اطمینان از سالم ماندن پروتز‌های خود، سه سال بعد از جراحی اول، MRI انجام دهید. پس از آن هر دو سال یکبار این کار را انجام دهید.
  4. این عمل ممکن است روی میزان شیردهی فرد تاثیر بگذارد. شیردهی ممکن است به طور کامل از بین برود یا کم‌تر بشود.

   

  سوالات متداول در مورد جراحی پروتز سینه از دکتر سعادتی


  چرا پروتز سینه منتور را پیشنهاد می‌کنید؟

  این پروتز تولید آمریکا و مورد تایید FDA آمریکا است. در صورتی که آسیب ببینند، مواد داخل آن‌ها به بیرون ترشح نمی‌کند. قوام آن‌ها همیشه حفظ می‌شود و خبری از ترکیدن و تراوش نیست.

  استفاده از پروتز سینه باعث سرطان خواهد بود؟

  خیر. هیچ شواهی در رابطه با سرطان زایی و بیماری زایی برای پروتز (به خصوص برند معتبر منتور) وجود ندارد. همان‌طور که گفتیم منتور مورد تایید FDA است.

   

   

   

  دکتر زهرا سعادتی

  دکتر زهرا سعادتی بورد تخصصی جراحی عمومی و متخصص جراحی با لیزر فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران سال 1378 هزینه های مربوط به انواع عمل جراحی و لیزر پس از معاینه دقیق توسط پرشک تعیین می گردد تلفن تعیین وقت 02122761600-02122766853 آدرس: تهران پاسداران نبش گلستان نهم پلاک 457

  نوشته های بیشتر از دکتر زهرا سعادتی
  • مهسان پاسخ ژانویه 19, 2020 at 2:02 ق.ظ

   سلام خسته نباشید
   من ۳۰ سالمه و سایز سینه هام ۹۵،جای بند سوتینم درد میکنه همیشه،۴ساله متاهلم ولی هنوز بچه دار نشدم و تا ۵ سال آینده هم قصدشو ندارم ،میخواستم بدونم با باردار شدن دوباره سینه هام بزرگ میشن؟اگه بخوام کلا شیردهی نکنم امکانش هست؟و اینکه هزینه کوچک کردن تا سایز ۷۰ و لیفت سینه هام چقدر میشه
   ممنون از شما

   • دکتر زهرا سعادتی پاسخ ژانویه 21, 2020 at 4:29 ب.ظ

    سلام معمولا بعد بارداری سینه بزرگ تر می شود. روش ماموپلاستی که بعد از ویزیت مشخص می شود تعیین می کند که برای شیردهی مشکلی پیش می آید یا خیر. برای اطلاع از حدود هزینه با مطب تماس بگیرید یا به اینستاگرام پیغام دهید.

  • لیلا پاسخ فوریه 22, 2020 at 1:39 ق.ظ

   درود و وقت بخیر
   من ۳۴سالمه و سینه های خیلی کوچکی دارم و سالهاست که دلم میخاد عمل کنم اما میترسم از اینکه کمردرد و شانه درد بگیرم و پشیمون بشم (همیشه کمردرد و شانه درد دارم و دلیلشم دکترا میگن اسپاسم عصبیه)و مشکل دیگه اینکه ترکیه هستم نمی‌دونم به ظراف عمل ایران انجام میدن یا نه؟لطفا نظرتان بفرمایید

   • دکتر زهرا سعادتی پاسخ مارس 4, 2020 at 11:25 ب.ظ

    سلام درباره جراحی های زیبایی در ترکیه اطلاعات کافی ندارم. مهم است که به یک متخصص جراحی با تجربه مراجعه کنید و نمونه کارهای پزشک را ببینید. درباره درد شانه و کمر حتما با یک ارتوپد یا فیزیوتراپ و یا متخصص حرکات اصلاحی صحبت کنید. اول این مشکل را رفع کنید سپس با اجازه پزشک برای پروتز سینه اقدام کنید.

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بعدیقبلی