logo

مقایسه جراحی هموروئید با لیزر هموروئید

  بعدیقبلی
  مقایسه جراحی هموروئید با لیزر هموروئید

  مقایسه جراحی هموروئید با لیزر هموروئید

  وقتی حرف از مقابسه دو روش درمانی می شود باید گفت برای مقایسه جراحی هموروئید با لیزر هموروئید باید هر کدام از مزایا و معایب این روش ها را مورد بررسی قرار داد .

  همانطور که می دانیم لیزر نسل جدیدی در درمان انواع بیماری ها دارد. یکی از این درمان ها به بیماری های مقعدی (درمان هموروئید ) اشاره می کند.

  در گدشته اگر فردی دچار این بواسیر یا همان هموروئید ترومبوزه می شد باید جراحی باز انجام می شد که همراه خونریزی و درد شدید بود که که بیمار برای بهبودی کامل باید دوره نقاهت بسیار طولانی را طی می کرد. همین مورد دلیلی بود که بسیاری از بیماران از آن وحشت داشتند و  از درمان بیماری خودداری می کردند.

  لیزر هموروئید نسبت به جراحی هموروئید

  یکی از افکار ترسناکی که در مورد بیماری هموروئید در افراد وجود دارد این است اگر بیمار به پزشک مراجعه کند باید درد زیادی متحمل شود تا شاید بیماری درمان شود به همین منظور دیر به جراح متخصص مراجعه می کنند که باعث تشدید بیماری می شود و لیزر هموروئید این مشکلات را کاملا رفع نموده است.

  تفاوت لیزر هموروئید و جراحی هموروئید در عملکرد

  در جراحی هموروئید نیاز به بستری شدن است. برای جراحی هموروئید بیهوشی هم لازم است زیرا در این روش هموروئید با تیغ جراحی برش داده می شود و برداشته می شود . بعد از انجام جراحی هموروئید بیمار درد زیادی متحمل می شود

  در روش لیزر هموروئید در زمان برداشتن هموروئید انتهای عصب بریده شده ترمیم می شود و به همین منظور است که بیمار بعد از جراحی درد زیادی متحمل نمی شود و خونریزی در این روش بسیار کم است.

  این عمل به صورت سرپایی انجام می شود و نیاز به بیهوشی ندارد.

  مدت زمان دوره نقاهت در جراحی هموروئید و ایزر هموروئید

  در جراحی هموروئید  مممولا 2 تا 4 هفته طول می کشد تا بیمار بهبودی خود را کامل به دست بیاورد و بتواند کارهای روزمره خود را انجام دهد. در لیزر هموروئید فقط شب اول بیمار باید استراحت کند و نیاز به استراحت بیشتر نیست و از فردا روز عمل می تواند به کارهای روزمره اش بپردازد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لیزر هموروئید و جراحی زیبایی شکم می توانید با کارشناسان ما از طریق صفحه ی تماس با ما در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

  دکتر زهرا سعادتی

  دکتر زهرا سعادتی بورد تخصصی جراحی عمومی و متخصص جراحی با لیزر فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران سال 1378 هزینه های مربوط به انواع عمل جراحی و لیزر پس از معاینه دقیق توسط پرشک تعیین می گردد تلفن تعیین وقت 02122761600-02122766853 آدرس: تهران پاسداران نبش گلستان نهم پلاک 457

  نوشته های بیشتر از دکتر زهرا سعادتی

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  بعدیقبلی